Buckeye Central

Bucks

Bucyrus

Redmen

Carey

Blue Devils

Colonel Crawford Eagles

Mohawk

Warriors

Ridgedale

Rockets

Seneca East

Tigers

Upper Sandusky

Rams

Wynford

Royals

 

Fall sports

Cross country

Football

Golf

Volleyball

 

Winter sports

Boys basketball

Girls basketball

Swimming

Wrestling

 

Spring sports

Baseball

Softball

Track & field

 

League info

About the N10

History

Records

Constitution

Media links

Contact info

 

 

Upper Sandusky track and field 2017

 

 

 

 

Girls roster

NAME

YR

Sierra Carey

12

Trudy Daughenbaugh

12

Kamryn Huston

12

Carson Klingler

12

Grace Miller

12

Alaney Oney

12

Ella Shroll

12

Tabitha Adkins

11

Samantha Fagan

11

Hannah Gier

11

Cheyanne Kenner

11

Grace LeBay

11

MacKenzie Lowery

11

Kana McGrew

11

Jackie Raymond

11

Lucy Smith

11

Adriane Weininger

11

Niki Young

11

Katie Conley

10

Angel Cox

10

McKenzie Gardner

10

Kenedi Hayden

10

Anna Johnson

10

Keyanna Kail

10

Madison McLaughlin

10

Natalie Rossman

10

Zoe Rudeseal

10

Emma Schoenberger

10

Madelyn Shasteen

10

Kayla Adkins

9

Maya Collins

9

Janeli Lopez

9

Reagan McCreary

9

Kiana Parrott

9

Jadyn Smalley

9

Rose Smith

9

Taylor Stutz

9

Emma Swihart

9

Chloe Taylor

9

Taylor Thomas

9

Boys roster

NAME

YR

Alexander Hoy

12

Christian Omeonga

12

Shane Pack

12

Lars Rehder

12

Travis Thompson

12

Chad Walkins

12

Stephen Griffin

11

Dylan Ham

11

Konner Holloway

11

Andrew Kurtz

11

Guadalupe Landaverde

11

Austin McIntosh

11

Brandon Ritter

11

Jaden Siebeneck

11

Michael “Joey” Verdugo

11

Trevor Clifford

10

Simon Getz

10

Jonathan Lambrite

10

Tyler Sammet

10

Will Barnes

9

Evan Barth

9

Eric Bils

9

Trever Daughenbaugh

9

Kevin Dong

9

Jonah Donnell

9

Ronan Gullifer

9

Dylan Harmon

9

Micah Harris

9

Justin Herring

9

Zach Leidig

9

Nate McMillan

9

Allans Ramos

9

Anthony Selover

9

Curtis Smith

9

Braden Webb

9

Alex Wheeler

9

Coach Ed Arnold

Coach Tim Pohlman

 

Schedule

DT

H/A

OPPONENT

TIME

GIRLS

RESULT

BOYS
RESULT

4/1

at

Elks Invitational (Bucyrus)

9:00 AM

4th/15

7th/15

4/4

at

Colonel Crawford

Carey

4:30 PM

W 78-45

W 78-52

L 92-49

W 49-31

4/7

at

Kenton Relays

4:00 PM

ccd.

ccd.

4/11

at

Buckeye Central

Ridgedale

4:30 PM

W 122-47

W 122-10

W 88-11

W 88-69

4/15

at

Fostoria St. Wendelin Invitational

9:00 AM

2nd

2nd

4/18

vs.

Bucyrus

Mohawk

4:30 PM

W 73-37.5

W 73-39.5

W 81-55.5

W 81-30

4/22

vs.

Swankhouse Invitational

9:30 AM

4th/8

3rd/8

4/25

at

Wynford

New Riegel

Seneca East

4:30 PM

W 153-49

W 153-7

W 153-37

W 78.5-71

W 78.5-11

L 83.5-78.5

4/28

at

Bob Royer Relays (CC)

4:15 PM

 

 

5/2

at

Mohawk

4:30 PM

 

 

5/5

at

Ramsey Royal Invite (Elmwood)

4:30 PM

 

 

5/6

at

Shelby 9/10 Invitational (boys)

9:00 AM

 

 

5/12

at

Northern 10 meet (CC)

4:00 PM