Buckeye Central

Bucks

Bucyrus

Redmen

Carey

Blue Devils

Colonel Crawford Eagles

Mohawk

Warriors

Ridgedale

Rockets

Seneca East

Tigers

Upper Sandusky

Rams

Wynford

Royals

 

Fall sports

Cross country

Football

Boys golf

Girls golf

Volleyball

 

Winter sports

Boys basketball

Girls basketball

Swimming

Wrestling

 

Spring sports

Baseball

Softball

Track & field

 

League info

About the N10

History

Records

Constitution

Media links

Contact info

 

 

Seneca East track and field 2021

 

A group of cheerleaders posing for a photo

Description automatically generated

Girls roster

NAME

YR

Kennedy Beard

12

Cammie Dorris

12

Alexis Hicks

12

Viola Macchi

12

Quinn Rotruck

12

Savannah Thompson

12

Aubrey Beard

11

Madison Beard

11

Amelia Boes

11

Lauryn Green

11

Kimberlee Jaynes

11

 Sophie Norman

11

Livyana Kaiser

10

Haylee Steinmetz

10

Alexis Arangelovich

9

Madison Enders

9

Jolene Guhn

9

Courtney Kaiser

9

Brooke Lee

9

Lily Pifher

9

Lilly Schiefer

9

Olivia Stockmaster

9

Abby Veres

9

Gretchen Wise

9

Coach Matt Schock

A group of people posing for a photo

Description automatically generated

Boys roster

NAME

YR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coach Justin Ruffing

 

Schedule

DT

H/A

OPPONENT

TIME

GIRLS

RESULT

BOYS
RESULT

3/27

vs.

Seneca East Invitational

10:00 AM

4th/9

2nd/9

4/3

at

Margaretta Polar Bear Relays

10:00 AM

10th/11

2nd/11

4/5

at

Mohawk

Carey

4:30 PM

L 51.5-37

L 81.5-37

W 106-28

W 106-35

4/10

at

New London Relays

10:30 AM

7th/10

1st/10

4/12

at

Upper Sandusky

Wynford

4:30 PM

L 105-51

W 51-37

W 79-72

W 79-18

4/16

at

Buckeye Central Stache Dash

4:30 PM

4th/14

1st/14

4/19

vs.

Buckeye Central

Colonel Crawford

4:30 PM

W 40-28

L 102-40

W 93-15

W 93-68

4/24

at

Fostoria Boosters Invitational

9:00 AM

6th/12

2nd/12

4/26

at

Ridgedale/Bucyrus

4:30 PM

?

?

4/30

at

Margaretta Invitational

4:30 PM

7th/10

4th/10

5/3

vs.

Colonel Crawford

Upper Sandusky

4:30 PM

L 80-20

L 68-20

W 68.5-48.5

W 68.5-58

5/7

at

Elmwood Ramsey Royal Invite

4:30 PM

 

 

5/10

vs.

Hopewell-Loudon

4:30 PM

 

 

5/14

vs.

N10 Championship (Seneca East)

4:00 PM

 

 

5/19

at

Districts (Colonel Crawford)

4:00 PM

 

 

5/21

at

Districts (Colonel Crawford)

4:00 PM