Buckeye Central

Bucks

Bucyrus

Redmen

Carey

Blue Devils

Colonel Crawford Eagles

Mohawk

Warriors

Ridgedale

Rockets

Seneca East

Tigers

Upper Sandusky

Rams

Wynford

Royals

 

Fall sports

Cross country

Football

Golf

Volleyball

 

Winter sports

Boys basketball

Girls basketball

Swimming

Wrestling

 

Spring sports

Baseball

Softball

Track & field

 

League info

About the N10

History

Records

Constitution

Media links

Contact info

 

 

 

Mohawk track and field 2017

 

 

Girls roster

NAME

YR

Hunter Bricely

12

McKenzie Richardson

12

Addie Thiery

12

Shelby Bollinger

11

Angela Daniel

11

Chelsea Higgins

11

Destini Oler

11

Anna Stillberger

11

Alisa Beckett

10

Madison Fredritz

10

Abby Glover

10

Claire Mullholand

10

Brooke Hannam

9

Juliana Lillo

9

Alexa Konkle

9

Hayley Luhring

9

Halie Parrot

9

Ellie Shaw

9

Madison Wagner

9

Coach Sunshine Cleveland

Boys roster

NAME

YR

Billy Dunlap

12

Brett Wurm

12

Isaiah Aurand

11

Cole Balliet

11

Alex Kelbley

11

Brett Kelbley

11

Bryce O’Flaherty

11

Jared Vargo

11

Alec Bolinger

10

Kevin Dietrich

10

Logan Drum

10

Lyndon Helton

10

Alex Lersch

10

Kobe Stillberger

10

Brody Ekleberry

9

Austin England

9

Luke Graham

9

Steven Routt

9

Blake Spitler

9

Christian West

9

Coach Brock Cleveland

 

Schedule

DT

H/A

OPPONENT

TIME

GIRLS

RESULT

BOYS
RESULT

3/25

at

Tiger Relays (Seneca East)

10:00 AM

4th/8

4th/8

4/1

at

Elks Invitational (Bucyrus)

9:00 AM

8th/15

10th/15

4/4

vs.

Wynford

Ridgedale

4:30 PM

W 66-56

W 66-21

L 40.5-35

L 71.5-35

4/8

at

Shelby Invitational

11:00 AM

7th/16

10th/16

4/11

at

Tiffin Calvert

Seneca East

4:30 PM

L 40-19

L 75-19

L 28-13

L 126-13

4/15

at

Fostoria St. Wendelin Invitational

9:00 AM

6th

6th

4/18

at

Bucyrus

Upper Sandusky

4:30 PM

W 39.5-37.5

L 73-39.5

L 58-30

L 81.5-30

4/22

at

Swankhouse Invitational (Upper)

9:30 AM

7th/8

8th/8

4/25

at

Carey

Buckeye Central

4:30 PM

L 90-15

L 56-15

L 90-13

L 50-13

4/28

at

Bob Royer Relays (CC)

4:00 PM

 

 

5/2

vs.

Upper Sandusky

4:30 PM

 

 

5/6

at

Ada Invitational

9:00 AM

 

 

5/13

at

Northern 10 meet (CC)

4:00 PM