Buckeye Central

Bucks

Bucyrus

Redmen

Carey

Blue Devils

Colonel Crawford Eagles

Mohawk

Warriors

Ridgedale

Rockets

Seneca East

Tigers

Upper Sandusky

Rams

Wynford

Royals

 

Fall sports

Cross country

Football

Golf

Volleyball

 

Winter sports

Boys basketball

Girls basketball

Swimming

Wrestling

 

Spring sports

Baseball

Softball

Track & field

 

League info

About the N10

History

Records

Constitution

Media links

Contact info

 

 

Mohawk softball 2017

 

 

 

Roster

#

NAME

YR

PO

4

Chelsey Trusty

12

C

5

Hannah Jordan

11

P/IF

6

Makenna Hurley

9

P/IF

7

Sydnee Leeth

11

OF

8

Madi Chester

10

P/2B

10

Autumn Parrott

10

IF

12

Grace Morehart

11

OF

13

Jordan Tyree

9

P/IF

14

Raenna Garber

12

P/IF

16

Autumn Buder

11

IF

20

Aubrey Margraf

10

IF

24

Jordyn Lease

11

OF

35

Baylee Holman

11

IF

Coach Bo Trusty

 

Schedule

DT

H/A

OPPONENT

TIME

RESULT

3/27

vs.

Cory-Rawson

5:00 PM

W 12-2

3/28

vs.

Riverdale

5:00 PM

W 12-2

3/29

vs.

Buckeye Central

5:00 PM

W 16-2

3/31

at

Buckeye Central

5:00 PM

ppd. 4/4

4/1

at

Margaretta (DH)

11:00 AM

ppd. 4/15

4/3

vs.

Colonel Crawford

4:30 PM

L 12-2

4/4

at

Buckeye Central (from 3/31)

5:00 PM

W 22-14

4/5

at

Colonel Crawford

4:30 PM

L 20-2

4/6

at

Lakota

5:00 PM

ccd.

4/7

vs.

Carey

5:00 PM

ppd. 4/29

4/8

vs.

Van Buren (DH)

2:00 PM

ppd. 4/11

4/10

at

Carey

5:00 PM

L 3-2

4/11

vs.

Van Buren (from 4/8)

5:00 PM

W 9-8

4/12

at

Bucyrus

5:00 PM

W 5-2

4/13

vs.

Bucyrus

5:00 PM

W 14-7

4/15

at

Margaretta (DH, from 4/1)

11:00 AM

L 3-2

L 12-8

4/17

at

Wynford

5:00 PM

W 4-1

4/19

vs.

Wynford

5:00 PM

ppd. 4/27

4/24

at

Seneca East

5:00 PM

W 6-2

4/25

at

Old Fort

5:00 PM

L 13-7

4/26

vs.

Upper Sandusky

5:00 PM

L 10-3

4/27

vs.

Wynford (from 4/19)

5:00 PM

W 11-0

4/28

at

Upper Sandusky

5:00 PM

L 5-1

4/29

vs.

Carey (from 4/7)

11:00 AM

ppd. 5/13

5/1

vs.

Ridgedale

5:00 PM

L 15-5

5/3

vs.

Seneca East

5:00 PM

W 9-0

5/5

at

Galion (DH)

5:00 PM

ppd. TBD

5/6

vs.

Arcadia

10:00 AM

ccd.

5/8

vs.

Buckeye Central (sectional semi)

5:00 PM

W 22-8

5/10

at

Ridgedale

5:00 PM

ppd. 5/17

5/11

vs.

Plymouth (sectional final)

5:00 PM

 W 6-5

5/13

vs.

Carey (from 4/29)

10:00 AM

L 7-4

5/16

at

Monroeville (Shelby district semi)

6:00 PM

W 9-2

5/17

at

Ridgedale (from 5/10)

6:30 PM

W 9-8

5/19

at

Lucas (Shelby district final)

5:00 PM

L 7-1