Buckeye Central

Bucks

Bucyrus

Redmen

Carey

Blue Devils

Colonel Crawford Eagles

Mohawk

Warriors

Ridgedale

Rockets

Seneca East

Tigers

Upper Sandusky

Rams

Wynford

Royals

 

Fall sports

Cross country

Football

Golf

Volleyball

 

Winter sports

Boys basketball

Girls basketball

Swimming

Wrestling

 

Spring sports

Baseball

Softball

Track & field

 

League info

About the N10

History

Records

Constitution

Media links

Contact info

 

 

Mohawk baseball 2017

 

 

 

Roster

#

NAME

YR

PO

2

Cole Widmer

10

P/IF

3

Chet Margraf

12

OF

4

Alex Lachner

10

OF

5

Bryce Kirian

10

IF

6

Marshall Stull

11

P/OF

7

Wyatt Cook

12

P/IF

8

Rico Lopez

11

P/OF

9

David Dietrich

12

CF

10

Parker Brown

11

P/C

11

Austin Harper

12

P/IF

12

Tanner Osborn

10

UT

20

Kedryk Leeth

10

P/1B

21

Cadin Emshoff

12

OF

23

Carson Weinandy

12

P/IF

Coach Eric Hoover

 

Schedule

DT

H/A

OPPONENT

TIME

RESULT

3/27

vs.

Cory-Rawson

5:00 PM

W 11-1

3/29

vs.

Buckeye Central

5:00 PM

L 6-4

3/31

at

Buckeye Central

5:00 PM

ppd. 4/4

4/1

vs.

Norwalk St. Paul (DH)

11:00 AM

ccd.

4/3

vs.

Colonel Crawford

5:00 PM

W 4-3 (8)

4/4

at

Buckeye Central (from 3/31)

5:00 PM

W 9-0

4/4

vs.

New Riegel

5:00 PM

ppd. 4/14

4/5

at

Colonel Crawford

5:00 PM

W 9-7

4/6

at

Lakota

5:00 PM

ccd.

4/7

vs.

Carey

5:00 PM

ppd. 4/29

4/8

vs.

South Central (DH)

2:00 PM

W 13-0

W 3-1

4/10

at

Carey

5:00 PM

W 8-2

4/12

at

Bucyrus

5:00 PM

W 3-2

4/13

vs.

Bucyrus

5:00 PM

W 13-3

4/14

vs.

New Riegel (from 4/4)

5:00 PM

ccd.

4/17

at

Wynford

5:00 PM

W 7-6

4/18

at

Van Buren

5:00 PM

W 12-5

4/19

vs.

Wynford

5:00 PM

W 2-0

4/24

at

Seneca East

5:00 PM

L 5-1

4/25

at

Old Fort

5:00 PM

W 26-3

4/26

vs.

Upper Sandusky

5:00 PM

L 8-7 (9)

4/28

at

Upper Sandusky

5:00 PM

W 16-4

4/29

at

Arcadia

5:00 PM

ppd. 5/6

4/29

vs.

Carey (from 4/7)

11:00 AM

ppd. 5/13

5/1

vs.

Ridgedale

5:00 PM

W 2-1

5/3

vs.

Seneca East

5:00 PM

W 9-2

5/6

vs.

Arcadia (from 4/29)

10:00 AM

W 7-2

5/6

vs.

Elmwood

12:00 PM

ccd.

5/8

at

Cardington-Lincoln

5:00 PM

L 13-6

5/10

at

Ridgedale

5:00 PM

W 23-4

5/11

vs.

Fremont St. Joseph (sectional)

5:00 PM

W 5-4

5/13

vs.

Carey (from 4/29)

10:00 AM

W 7-2

5/15

at

Galion

5:00 PM

L 9-1

5/17

at

Tiffin Calvert (Clyde district semi)

2:00 PM

L 13-1