Buckeye Central

Bucks

Bucyrus

Redmen

Carey

Blue Devils

Colonel Crawford Eagles

Crestline

Bulldogs

Mohawk

Warriors

Ridgedale

Rockets

Seneca East

Tigers

Upper Sandusky

Rams

Wynford

Royals

 

Fall sports

Cross country

Football

Golf

Volleyball

 

Winter sports

Boys basketball

Girls basketball

Swimming

Wrestling

 

Spring sports

Baseball

Softball

Track & field

 

League info

About the N10

History

Records

Constitution

Media links

Contact info

 

Monday, November 24

Murtiff, Skidmore, Powers earn football player of year honors

All-Northern 10 Athletic Conference Football

1st team offense

School

Yr

Po

 

Cole Murtiff

Bucyrus

12

QB

Nick Looker

Wynford

11

RB

Gunnar Johnson

Mohawk

12

RB

Bryan Powers

Carey

12

RB

Austin Williams

Bucyrus

12

WR

Scott Heydinger

Buckeye Central

11

WR

Dylan Gulley

Colonel Crawford

12

WR

Brady Mullholand

Carey

12

C

Cyle Skidmore

Wynford

12

G

Zach Hendrickson

Wynford

12

G

Levi Abbott

Wynford

12

T

Deven Patrck

Carey

12

T

Kody Wilburn

Wynford

12

TE

 

 

 

 

 

1st team defense

School

Yr

Po

Cyle Skidmore

Wynford

12

DL

Hayden Rhoades

Wynford

12

DL

DJ Dagher

Bucyrus

12

DL

Levi Spence

Bucyrus

12

DL

Levi Smalley

Carey

12

DL

Nick Looker

Wynford

11

LB

Braxton Zier-Luethold

Bucyrus

12

LB

Kam Landin

Colonel Crawford

12

LB

Tyler Picou

Colonel Crawford

12

LB

Zach Brodman

Carey

12

LB

Austin Shutler

Wynford

12

DB

Bryan Powers

Carey

12

DB

Satchel Strahm

Carey

12

DB

 

1st team special

School

Yr

Po

Austin Williams

Bucyrus

12

P

Noah Ferguson

Colonel Crawford

11

K

 

2nd team offense

School

Yr

Po

 

Will Kirkpatrick

Colonel Crawford

11

QB

Hayden Rhoades

Wynford

12

RB

Cody Roberts

Buckeye Central

11

RB

Alex Schieber

Seneca East

12

RB

Dalon King

Bucyrus

12

WR

Jordan Herrnstein

Buckeye Central

12

WR

Brayden Walker

Seneca East

11

WR

Nick Kohler

Bucyrus

11

C

Tyler Picou

Colonel Crawford

12

G

Skyler Rose

Colonel Crawford

12

G

Trey Smith

Wynford

12

T

Seth Ollis

Buckeye Central

12

T

Nate Coffman

Crestline

12

TE

 

 

 

 

 

2nd team defense

School

Yr

Po

Kody Wilburn

Wynford

12

DL

Aaron Cook

Mohawk

12

DL

Seth Ollis

Buckeye Central

12

DL

Will Sampson

Seneca East

12

DL

Nick Kemper

Seneca East

12

DL

Tony Watson

Wynford

11

LB

Derrick Sowers

Mohawk

11

LB

Tommy Schluter

Bucyrus

12

LB

Ross Martin

Buckeye Central

12

LB

Will McMahon

Carey

12

LB

Keaton Teynor

Wynford

12

DB

Alex Scheiber

Seneca East

12

DB

Owen Adams

Colonel Crawford

11

DB

 

2nd team special

School

Yr

Po

Owen Adams

Colonel Crawford

11

P

Satchel Strahm

Carey

12

K

 

Honorable mention

School

Yr

Grant Loy

Buckeye Central

11

Cole Stacklin

Buckeye Central

11

Zane Richardson

Bucyrus

11

Cole Hollis

Bucyrus

12

Terry Nordyke

Carey

12

Jared Wentling

Carey

12

Dalton Scott

Colonel Crawford

12

Brett Bakies

Colonel Crawford

12

Austin Norwood

Crestline

12

Codi Cooke

Crestline

12

Cole Draper

Mohawk

10

Austin Shock

Mohawk

11

Jacob Cannon

Ridgedale

12

Jarod Wisniewski

Ridgedale

12

Brady Ferres

Seneca East

10

Kale Felter

Seneca East

12

Hunter Miller

Wynford

12

Mason Johnson

Wynford

12

 

 

 

Offensive player of the year: Cole Murtiff, Bucyrus

Defensive player of the year: Cyle Skidmore, Wynford

Special teams player of the year: Bryan Powers, Carey

Coach of the year: Gabe Helbert, Wynford

 

 

Friday, November 21

Tinora shuts out Wynford, 17-0, in regional final

Football

Division VI

Region 22 final

Tinora 17, Wynford 0

 

 

Friday, November 14

Royals advance past Black Knights

Football

Division VI

Region 22 semifinal

Wynford 25, Van Buren 15

 

 

Friday, November 7

Wynford tops Jefferson in playoff game

Football

Division VI

Region 22 quarterfinal

Wynford 29, Delphos Jefferson 12

 

 

Saturday, November 1

Tigers 4th, Eagles 8th at state cross country

Cross country

State results

National Trail Raceway, Hebron

Division III boys: Seneca East 4th, Colonel Crawford 8th/16

Top finishes: Carson Pipher (SE) 9th, 16:22.69; Jared Stockmaster (SE) 15th, 16:27.76; Wes Pipher (SE) 19th, 16:31.33; Clay Martin (CC) 27th, 16:43.80; Chad Johnson (CC), 33rd, 16:48.94; Trevor Cook (Carey) 34th, 16:49.53.

Division II boys: Dominic Solis (US) 76th, 17:10.56.

 

 

Friday, October 31

Wynford wins title; CC, Bucyrus, Carey tie for 2nd

Football

Wynford 30, Bucyrus 0

Colonel Crawford 19, Carey 7

Buckeye Central 41, Mohawk 8

Seneca East 42, Ridgedale 15

Hardin Northern 47, Crestline 34

 

 

Monday, October 27

Holly, Weithman earn player of year honors

All-Northern 10 Athletic Conference Volleyball

First team

School

Yr

Po

 

Shelby Kin

Carey

11

MH

Jessi Holly

Upper Sandusky

11

OH

Molly Owens

Upper Sandusky

11

MB

Jenna Delarber

Buckeye Central

11

MH

Emma Smith

Upper Sandusky

11

S

Emily Weithman

Buckeye Central

12

S

Ali Konkle

Mohawk

12

DS

Jenna Holly

Upper Sandusky

12

L

 

 

 

 

 

Second team

School

Yr

Po

 

Mya Morris

Mohawk

11

MH

Kalene Johnson

Upper Sandusky

12

MH

Jenna Karl

Buckeye Central

9

OH

Alyssa Harrer

Wynford

11

MH

Rhieannae Cory

Wynford

11

S

Sydney Wentling

Carey

11

S

Adrienne Hackworth

Carey

12

DS

MacKenzie Sowers

Mohawk

12

L

 

 

 

 

 

Honorable mention

School

Yr

Time

Kelci Simms

Bucyrus

11

MH

Hailey Hildebrand

Buckeye Central

12

OH

Sydney Kin

Carey

9

MH

Jada Klingenberger

Colonel Crawford

11

DS

Mara Huber

Crestline

12

DS

Sheyanne Wilhelm

Mohawk

12

OH

Carli Swisher

Ridgedale

12

L

Taylor Giminez

Seneca East

10

OH

Maddie Bianchi

Upper Sandusky

12

DS

Brooke Miller

Wynford

12

L

 

Co-players of the year

Jenna Holly, Upper Sandusky

Emily Weithman, Buckeye Central

 

Coach of the year

Matthew McConnaughey, Upper Sandusky

 

 

Saturday, October 25

Eagles, Tigers qualify for state, along with Careyís Cook, Upperís Solis

Cross country

Regional results

Hedges Boyer Park, Tiffin

Division III boys: Seneca East 4th and Carey 11th/16; Seneca East and Careyís Cook qualify for state. Stockmaster 2nd, C. Pipher 8th and W. Pipher 11th to lead Seneca East.

Division II boys: Solis (US) 12th and Cotsamire (B) 69th. Solis qualifies for state.

Division III girls: Mohawk 13th/16; Risner 57th to lead Mohawk; DeFeo (Carey) 22nd, Linkey (SE) 53rd.

Boardman High School, Youngstown

Division III boys: Colonel Crawford 3rd/16; Colonel Crawford qualifies for state. Johnson 7th and Martin 15th to lead Colonel Crawford.

Division III girls: Colonel Crawford 11th/16; Reffey 57th to lead Colonel Crawford; Richmond (W) 53rd.

 

Volleyball

Division III

District final at Seneca East

Huron d. Upper Sandusky, 25-19, 25-22, 12-25, 25-18

 

 

Friday, October 24

Royals clinch share of N10 championship

Football

Carey 55, Seneca East 24

Wynford 35, Buckeye Central 0

Mohawk 49, Crestline 20

Bucyrus 36, Ridgedale 0

Colonel Crawford 70, Fostoria St. Wendelin 12

 

 

Thursday, October 23

Upper Sandusky reaches district final

Volleyball

Division III

District semifinals

Upper Sandusky d. Mohawk, 25-17, 25-17, 25-16, at Seneca East

Huron d. Wynford, 25-19, 25-17, 25-22, at Seneca East

 

 

Wednesday, October 22

Ridgedale falls to top-seeded Newark Catholic

Volleyball

Division IV

District semifinals

Newark Catholic d. Ridgedale, 25-6, 25-20, 25-12, at Licking Heights 6:00 PM

 

 

Tuesday, October 21

Carey, Buckeye Central fall in district matches

Volleyball

Division IV

District semifinals

New Riegel d. Carey, 25-18, 25-18, 25-14 at Fostoria

Norwalk St. Paul d. Buckeye Central, 25-16, 25-18, 25-20 at Willard

 

 

Saturday, October 18

Colonel Crawford, Seneca East boys win district cross country titles

Cross country

District results

Ammanís Reservoir Park, Galion

Division II girls: Bucyrus 9th and Upper Sandusky 12th/12.

Division II boys: Bucyrus 5th and Upper Sandusky 12th/13; Solis (US) and Cotsamire (B) advance to Tiffin regional.

Division III (district 1) girls: Colonel Crawford 3rd, Buckeye Central 7th, Wynford 8th and Crestline NS/9; Colonel Crawford and Richmond (W) advance to Youngstown regional.

Division III (district 1) boys: Colonel Crawford 1st, Buckeye Central 10th, Wynford 13th and Crestline 14th/15; Colonel Crawford advances to Youngstown regional.

Division III (district 2) girls: Mohawk 2nd and Seneca East 7th/12; Mohawk and Linkey (SE) advance to Tiffin regional.

Division III (district 2) boys: Seneca East 1st and Mohawk 11th/14; Seneca East advances to Tiffin regional.

Ottawa Park, Ottawa

Division III (district 2) girls: Carey 6th/10; DeFeo (C) advances to Tiffin regional.

Division III (district 2) boys: Carey 3rd/13; Carey advances to Tiffin regional.

Watkins Memorial High School, Pataskala

Division III girls: Ridgedale NS/16.

Division III boys: Ridgedale NS/19.

 

Volleyball

Sectional finals

Division III

Mohawk d. Western Reserve, 25-16, 25-21, 25-17

Upper Sandusky d. Ashland Crestview, 25-7, 25-10, 25-9

Wynford d. Margaretta, 25-10, 25-17, 19-25, 22-25, 15-11

Division IV

Carey d. Hardin Northern, 25-12, 25-22, 25-16

Buckeye Central d. Danbury, 25-8, 25-8, 25-8

Norwalk St. Paul d. Colonel Crawford, 25-8, 25-8, 25-9

 

 

Friday, October 17

Carey rallies to give Bucyrus 1st N10 loss

Football

Carey 48, Bucyrus 37

Colonel Crawford 39, Buckeye Central 30

Mohawk 34, Ridgedale 0

Seneca East 55, Crestline 14

Wynford 48, Tiffin Calvert 0

 

 

Thursday, October 16

CC, Carey, Ridgedale win sectional matches

Volleyball

Sectional semifinals

Division IV

Colonel Crawford d. Crestline, 25-16, 25-16, 27-25

Carey d. Vanlue, 25-7, 25-15, 25-14

Sandusky St. Mary d. Seneca East, 25-18, 25-10, 5-17

Sectional finals

Ridgedale d. Northside Christian, 25-17, 25-14, 25-16

 

 

Wednesday, October 15

Wynford, Mohawk advance to sectional finals

Volleyball

Sectional semifinals

Division III

Mohawk d. Oak Harbor, 25-9, 25-7, 25-19

New London d. Bucyrus, 17-25, 22-25, 25-17, 25-21, 15-11

Wynford d. Gibsonburg, 20-25, 25-9, 25-18, 25-23

 

 

Monday, October 13

Pipher, DeFeo named runners of year

All-Northern 10 Boys Cross Country

First team

School

Yr

Time

 

Carson Pipher

Seneca East

12

16:02.90

Jared Stockmaster

Seneca East

12

16:04.07

Wes Pipher

Seneca East

12

16:07.67

Clay Martin

Colonel Crawford

12

16:27.07

Chad Johnson

Colonel Crawford

9

16:28.69

Dominic Solis

Upper Sandusky

12

16:31.10

Brad Bauer

Colonel Crawford

10

16:39.56

 

 

 

 

 

Second team

School

Yr

Time

 

Trevor Cook

Carey

10

16:52.31

Nick Studer

Colonel Crawford

10

17:14.07

Jon Hoffman

Colonel Crawford

11

17:28.10

Hobie Cotsamire

Bucyrus

12

17:38.26

Clay Long

Colonel Crawford

12

17:42.12

Brandon Long

Colonel Crawford

11

17:42.71

Brady McWilliams

Seneca East

12

17:56.67

 

 

 

 

 

Honorable mention

School

Yr

Time

Kyle Burgderfer

Seneca East

9

18:04.90

Bryce Watson

Seneca East

12

18:07.28

Sam VanVoorhis

Bucyrus

12

18:07.28

Owen Lacy

Mohawk

11

18:13.59

Carson Pirnstill

Bucyrus

10

18:17.63

Trenton Langjahr

Buckeye Central

10

18:21.29

Jack Yeater

Carey

9

18:22.29

 

Runner of the year

Carson Pipher, Seneca East

 

Coach of the year

Jody Grove, Colonel Crawford

 

All-Northern 10 Girls Cross Country

First team

School

Yr

Time

 

Destiny DeFeo

Carey

9

20:08.43

Shaylee Campbell

Bucyrus

11

20:53.51

Shauna Leeth

Mohawk

10

21:05.42

McKenzie Richardson

Mohawk

10

21:14.38

Ellie Richmond

Wynford

12

21:23.39

Olivia Thomson

Upper Sandusky

10

21:24.35

Tamara Metzger

Buckeye Central

10

21:25.35

 

 

 

 

 

Second team

School

Yr

Avg

 

Shania Gardner

Bucyrus

12

21:26.91

C.J. Linkey

Seneca East

11

21:41.74

Anna Stillberger

Mohawk

9

21:43.73

Haley Leeth

Mohawk

12

21:59.37

Kylie Nickler

Bucyrus

11

22:03.27

Anna Reffey

Colonel Crawford

10

22:03.81

Lizbeth Figueroa

Buckeye Central

12

22:04.93

 

 

 

 

 

Honorable mention

School

Yr

Avg

Jordan Studer

Colonel Crawford

12

22:05.40

Julia VanVoorhis

Bucyrus

10

22:06.85

Courtney Britt

Colonel Crawford

9

22:14.24

Emily Kemper

Colonel Crawford

10

22:15.27

Brittnie Bukovich

Upper Sandusky

12

22:18.22

Amber Spurlock

Carey

12

22:18.80

Seina Adachi

Seneca East

11

22:23.80

 

Runner of the year

Destiny DeFeo, Carey

 

Coach of the year

Brock Cleveland, Mohawk

 

 

Saturday, October 11

CC boys, Mohawk girls win N10 titles

Cross country

Northern 10 Championships at Seneca East

Boys

1.    Colonel Crawford 35, 2. Seneca East 35, 3. Carey 98, 4. Bucyrus 104, 5. Mohawk 166, 6. Upper Sandusky 170, 7. Buckeye Central 178, 8. Crestline 222.

Girls

1.    Mohawk 47, 2. Bucyrus 63, 3. Seneca East 100, 4. Colonel Crawford 103, 5. Carey 112, 6. Buckeye Central 117, 7. Upper Sandusky 119.

 

Volleyball

Mohawk d. Fremont St. Joseph, 25-23, 25-17, 25-19

 

 

Friday, October 10

Bucyrus, Wynford still unbeaten in N10

Football

Wynford 60, Seneca East 7

Bucyrus 48, Buckeye Central 14

Colonel Crawford 54, Crestline 14

Carey 62, Ridgedale 0

Mohawk 33, Lakota 7

 

 

Thursday, October 9

N10 volleyball conference season concludes

Volleyball

Wynford d. Bucyrus, 25-21, 25-22, 28-26

Carey d. Colonel Crawford, 25-10, 25-13, 25-15

Buckeye Central d. Mohawk, 25-15, 25-17, 25-16

Ridgedale d. Seneca East, 25-22, 11-25, 25-19, 23-25, 15-7

Upper d. Crestline, 25-5, 25-15, 25-9

 

 

Tuesday, October 7

Bucyrus edges Ridgedale; other matches are sweeps

Volleyball

Bucyrus d. Ridgedale, 25-23, 25-17, 19-25, 18-25, 16-14

Carey d. Seneca East, 25-15, 25-10, 25-19

Upper Sandusky d. Colonel Crawford, 25-6, 25-9, 25-9

Mohawk d. Crestline, 25-10, 25-8, 25-20

Buckeye Central d. Wynford, 25-14 25-16, 25-18

 

 

Monday, October 6

Rams win battle of state-ranked teams in 5

Volleyball

Mansfield Christian d. Crestline, 25-19, 25-16, 25-22

Upper d. Monroeville, 23-25, 25-17, 25-22, 25-27, 15-12

Mohawk d. Woodmore, 25-13, 25-10, 25-8

 

 

Saturday, September 27

Seneca East boys capture Olien Invite title

Cross country

Bucyrus and Ridgedale at Marion Harding Invitational 9:00 AM

Boys: Carey 4th and Mohawk 15th/16 in Black Division; Upper Sandusky 12th/16 in Red Division: Girls: Mohawk 3rd and Carey 8th/10 in Black Division; Upper Sandusky 13th/14 in Red Division at Fostoria Invitational

Boys: Seneca East 1st/8; Girls: Seneca East 4th/5 at Olien Invitational (New London)

 

 

Friday, October 3

Mohawk gets 1st win of season

Football

Carey 35, Buckeye Central 14
Bucyrus 37, Fremont St. Joseph 0
Wynford 62, Crestline 6
Colonel Crawford 54, Ridgedale 8
Mohawk 23, Seneca East 9

 

 

Thursday, October 2

Rams clinch share of N10 volleyball title

Golf

Mohawk (360), Seneca Eastís Diehm (90) and Buckeye Centralís Shell (87) at DIII district at Stone Ridge, Bowling Green

 

Volleyball

Buckeye Central d. Colonel Crawford, 25-10, 25-14, 25-12

Carey at Bucyrus, 25-21, 25-17, 25-17

Mohawk d. Ridgedale, 25-20, 25-10, 25-17

Seneca East d. Crestline, 25-21, 25-13, 25-13

Upper Sandusky d. Wynford, 25-18, 25-11, 25-14

 

 

Tuesday, September 30

Eagles win 4th match in a row

Cross country

Boys: Colonel Crawford 1st, Bucyrus 5th, Buckeye Central 8th, Wynford 9th and Crestline 11th/11; Girls: Colonel Crawford 3rd, Bucyrus 4th, Buckeye Central 5th and Wynford and Crestline NS/9 at Crestline Invitational

 

Volleyball

Buckeye Central d. Bucyrus, 25-3, 25-12, 25-5

Colonel Crawford d. Crestline, 25-12, 25-7, 25-20

Upper Sandusky d. Mohawk, 25-18, 25-17, 25-15

Carey d. Ridgedale, 25-5, 25-11, 25-21

Wynford d. Seneca East, 25-6, 25-8, 25-15

 

 

Monday, September 29

2nd-place BC sweeps 4th-place Carey

Volleyball

Buckeye Central d. Carey, 25-17, 25-10, 25-15

Colonel Crawford d. Ridgedale, 31-29, 25-22, 25-18

Mohawk d. Seneca East, 25-18, 25-8, 25-11

Upper d. Bucyrus, 25-10, 25-10, 25-15

Wynford d. Crestline, 25-8, 25-14, 25-7

 

 

Saturday, September 27

Colonel Crawford boys win title at BC Invite

Cross country

Boys: Colonel Crawford 1st, Buckeye Central 7th, Crestline 10th and Wynford NS/11; Girls: Colonel Crawford 5th, Buckeye Central 6th, Wynford and Crestline NS/8 at Buckeye Central Invitational

Boys: Seneca East 2nd and Upper Sandusky 13th/18 in Brown Division; Mohawk 2nd/5 in Gold Division; Girls: Seneca East 5th and Upper Sandusky 10th/13 in Brown Division; Mohwk 1st/4 in Gold Division at Old Fort Invitational

Boys: Bucyrus 3rd and Ridgedale NS/12; and Girls: Bucyrus 3rd and Ridgedale NS/7 at North Union Invitational

 

Volleyball

New Riegel d. Wynford, 25-15, 25-18, 25-16

 

 

Friday, September 26

Bucks, Redmen, Royals stay perfect in N10

Football

Carey 62, Crestline 0

Wynford 49, Mohawk 7

Sandusky St. Mary 42, Seneca East 24

Buckeye Central 38, Ridgedale 6

Bucyrus 29, Colonel Crawford 27

 

 

Thursday, September 25

Mohawk, SEís Diehm, BCís Shell advance

Golf

Upper Sandusky (365) 6th and Bucyrus (391) 11th/12 in Division II at Sawmill Creek

Mohawk (350) 3rd, Seneca East (352) 5th, Buckeye Central (358) 6th and Wynford NS/12 in Division III sectional at Valley View

Seneca Eastís Diehm and Buckeye Centralís Shell advance as individuals

Colonel Crawford (381) 6th and Crestline (412) 10th/12 in Division III sectional at Green Hills

Carey (380) 5th/12 in Division III sectional at Sycamore Springs

 

Cross country

Boys: Carey 1st and Crestline 5th/5; Girls: Carey 3rd, Crestline NS/4 at Carey Run in Tiffin

 

Volleyball

Carey d. Crestline, 25-9, 25-8, 25-11

Colonel Crawford d. Bucyrus, 18-25, 25-16, 28-26, 22-25, 15-13

Buckeye Central d. Ridgedale, 25-12, 25-10, 25-13

Upper Sandusky d. Seneca East, 25-8, 25-9, 25-7

Wynford d. Mohawk, 22-25, 25-18, 25-17, 25-13

 

 

Wednesday, September 24

Margraf, Diehm named co-players of year

All-Northern 10 Golf

First team

School

Yr

Avg

Chet Margraf

Mohawk

10

41.45

Johnny Diehm

Seneca East

10

41.45

Brayden Dunlap

Mohawk

11

41.82

Tanner Zaebst

Buckeye Central

11

42.00

Tommy Martin

Upper Sandusky

11

43.55

Andy Lutz

Crestline

12

43.64

Noah Trease

Colonel Crawford

11

43.91

 

 

 

 

Second team

School

Yr

Avg

Cody Clifford

Upper Sandusky

12

44.18

Tyler Albright

Crestline

12

44.64

Monroe Britton

Ridgedale

11

44.64

Mitchill Reasoner

Ridgedale

9

44.64

Jack Daniel

Seneca East

12

44.91

Zach Parker

Buckeye Central

12

45.18

Trent Hensel

Ridgedale

12

45.18

 

 

 

 

Honorable mention

School

Yr

Avg

Alex Kimmet

Carey

10

45.27

Derek Shell

Buckeye Central

12

45.36

Grant Wentling

Carey

12

45.36

Riley Kalb

Seneca East

11

45.55

Shane Stansbery

Upper Sandusky

12

45.55

Zane Kitzler

Upper Sandusky

11

45.73

Marcus Miller

Carey

9

45.80

 

Co-players of the year

Chet Margraf, Mohawk

Johnny Diehm, Seneca East

 

Coach of the year

Dave Myers, Mohawk

 

 

Tuesday, September 23

Bucks rally but fall short against Rams

Golf

Ridgedale (386) 7th/11 in Division III sectional at Darby Creek

Buckeye Central 178, Galion 190 at Galion CC

Seneca East 170, Hopewell-Loudon 187 at Clinton Heights

 

Volleyball

Upper Sandusky d. Buckeye Central, 25-22, 25-17, 24-26, 16-25, 15-13

Mohawk d. Bucyrus, 25-6, 16-25, 25-22, 25-21

Wynford d. Carey, 25-23, 20-25, 27-25, 25-18

Ridgedale d. Crestline, 24-26, 25-15, 25-13, 25-23

Colonel Crawford d. Seneca East, 18-25, 25-10, 21-25, 28-26, 15-13

 

 

Monday, September 22

N10 golf play concludes

Golf

Carey 172, Seneca East 184, North Baltimore 194 at Bobís Country Side

 

Volleyball

Wynford d. Colonel Crawford, 25-19, 26-24, 25-7

Buckeye Central d. Crestline, 25-7, 25-3, 25-8

Carey d. Mohawk, 27-25, 20-25, 25-21, 24-26, 15-6

Upper Sandusky d. Ridgedale, 25-13, 25-10, 25-4

Bucyrus d. Seneca East, 25-21, 12-25, 25-13, 12-25, 15-9

 

 

Saturday, September 20

Seneca East boys, Mohawk girls win titles again

Golf

Upper Sandusky (347) 4th/18 at Allen East Invitational at Sycamore Springs

 

Cross country

Boys: Seneca East 1st/10 in Blue Division; Upper Sandusky 11th/13 in Gold Division: Girls: Seneca East 6th/7 in Blue Division; Upper Sandusky 10th/11 in Gold Division at Ontario Invitational at Marshall Park

Boys: Mohawk 10th/11; Girls 1st/8 at Van Wert County Hospital Invitational

Boys: Carey 2nd/3; Girls: Carey 2nd/2 at Van Buren Black Knight Invitational at Owens CC

 

Volleyball

Carey d. Vanlue, 25-12, 25-6, 25-13

 

 

Friday, September 19

Bucyrus, Wynford move to 3-0 in N10

Football

Wynford 14, Carey 13

Bucyrus 20, Mohawk 19

Ridgedale 22, Crestline 20

Colonel Crawford 41, Seneca East 20

Sandusky St. Mary 35, Buckeye Central 14

 

 

Thursday, September 18

2nd round of N10 volleyball play begins

Golf

Bucyrus 183, Wynford 198 at G.C. Bucyrus

Mohawk 179, Buckeye Central 191 at Lincoln Hills

Upper Sandusky 177, Crestline 207

Colonel Crawford 181, Carey 186 at Valley View

Seneca East 175, Ridgedale 188 at Hickory Grove

 

Cross country

Boys: Carey 2nd and Ridgedale NS/9; Girls: Carey 4th and Ridgedale NS/5 at Riverdale Invitational

 

Volleyball

Buckeye Central d. Seneca East, 25-8, 25-14, 25-17

Bucyrus d. Crestline, 25-18, 25-16, 25-20

Mohawk at Colonel Crawford, 25-18, 25-11, 25-9

Upper Sandusky d. Carey, 25-18, 25-10, 25-17

Wynford d. Ridgedale, 25-10, 25-10, 25-10

 

Tuesday, September 16

Mohawk wins N10 tourney, championship

Golf

Northern 10 tournament at Valley View

1. Mohawk 340, 2. Seneca East 347, 3. Upper Sandusky 370, 4. Ridgedale 370, 5. Carey 374, 6. Bucyrus 375, 7. Buckeye Central, 376, 8. Colonel Crawford 379, 9. Crestline 406, 10. Wynford 414.

Co-medalists: Johnny Diehm (SE) and Chet Margraf (M) 80.

Complete results

 

Volleyball

Buckeye Central d. Mohawk, 25-19, 25-19, 25-19

Carey d. Colonel Crawford, 25-13, 25-16, 25-17

Upper Sanduskyd. Crestline, 25-5, 25-8, 25-4

Ridgedale d. Seneca East, 25-17, 25-22, 25-18

Wynford d. Bucyrus, 25-18, 25-17, 25-11

 

 

Monday, September 15

Buckeye Central stays 1 back of Upper

Volleyball

Buckeye Central d. Wynford, 25-12, 25-15, 25-14

Mohawk d. Crestline, 25-8, 25-10, 25-5

Bucyrus d. Ridgedale, 24-26, 25-16, 25-19, 25-23

Carey d. Seneca East, 25-14, 25-7, 25-9

Upper Sandusky d. Colonel Crawford, 25-8, 25-16, 25-12

 

 

Saturday, September 13

Warriors girls, Eagles boys win invites

Cross country

Galion Festival at Ammanís Reservoir Park

Boys: Seneca East 4th, Bucyrus 17th and Upper Sandusky 24th/26 in D-II; Colonel Crawford 1st, Buckeye Central 17th and Crestline 22nd/23 in D-III; Wynford and Ridgedale NS

Girls: Bucyrus 20th and Upper Sandusky 23rd/24 in D-II; Colonel Crawford 10th, Buckeye Central 16th and Wynford 17th/19 in D-III; Seneca East 2nd in D-II/III open; Crestline and Ridgedale NS

 

Myron Cline Invitational at H.P. Eells Park

Boys: Mohawk 13th/16 in D-III

Girls: Mohawk 1st/13 in D-III

 

Blue/Gold Invitational at Ottawa Memorial Park

Boys: Carey 5th/16 in Gold

Girls: Carey 10th/11 in Gold

 

Golf

Carey (383) 7th/12 at Tiger Invitational (Birch Run)

Mohawk (364) 6th, Ridgedale (366) 7th and Seneca East (377) 8th/12 at Ridgedale Invitational (Hickory Grove)

 

Volleyball

Ridgedale Invitational

†† Ridgedale d. Mount Gilead, 25-2, 25-8

†† Ridgedale d. Ridgemont, 25-16, 25-19

†† Toledo Notre Dame d. Ridgedale, 12-25, 25-21, 26-24

Buckeye Central d. New Riegel, 25-13, 25-20, 25-18

Mohawk d. Sandusky St. Mary, 25-10, 25-13, 25-16

 

 

Friday, September 17

Royals, Bucks, Redmen move to 2-0 in N10

Golf

Ridgedale at Marion Harding Invitational 9:00 AM

 

Football

Wynford 41, Colonel Crawford 10

Carey 21, Mohawk 13

Bucyrus 29, Seneca East 14

Buckeye Central 49, Crestline 0

Ridgedale 49, Fostoria St. Wendelin 18

 

 

Thursday, September 11

Bucks still undefeated in N10 golf play

Golf

Bucyrus 168, Ridgedale 172 at G.C. Bucyrus

Buckeye Central 171, Wynford 201 at Cranberry

Mohawk 186, Crestline 210 at Valley View

Upper 193, Colonel Crawford 197 at Valley View

 

Volleyball

Carey d. Bucyrus, 25-7, 25-18, 25-12

Buckeye Central d. Colonel Crawford, 25-9, 25-9, 25-9

Seneca East d. Crestline, 25-12, 25-13, 25-20

Mohawk d. Ridgedale, 25-10, 25-21, 25-18

Upper Sandusky d. Wynford, 25-12, 25-10, 25-15

 

 

Wednesday, September 10

Plymouth tops Crestline in 5 sets

Volleyball

Plymouth d. Crestline, 25-14, 26-24, 15-25, 15-25, 16-14

 

Tuesday, September 9

Rams remain in 1st in N10 volleyball

Golf

Upper Sandusky 175, Wynford 207 at Lincoln Hills

Carey 166, Arcadia 198 at Bobís Country Side

Crestline 199, Mansfield Christian 206 at Valley View

 

Cross country

Boys: Wynford 5th, Crestline 7th/8; Girls: Wynford 3rd, Crestline NS/4 at Cub Classic at Lucas

 

Volleyball

Buckeye Central d. Bucyrus, 25-9, 25-14, 25-13

Colonel Crawford d. Crestline, 25-18, 25-16, 25-17

Upper Sandusky d. Mohawk, 25-12, 25-17, 25-16

Wynford d. Seneca East, 25-10, 25-10, 25-19

 

 

Monday, September 8

Ridgedale gets 1st volleyball win of season

Golf

Mohawk 172, Ridgedale 179 at Hickory Grove

Carey 172, Bucyrus 185 at Bob's Country Side

Buckeye Central 173, Colonel Crawford 180 at Cranberry

Seneca East 175, Crestline 181 at Clinton Heights

 

Volleyball

Marion Harding d. Bucyrus, 17-25, 25-16, 25-19, 25-17

Ridgedale d. Crestline, 25-17, 25-15, 26-24

Shelby d. Seneca East, 25-12, 25-10, 25-9

 

Saturday, September 6

Colonel Crawford boys lead N10 in Carnival

Football

Completion of suspended games

Colonel Crawford 47, Mohawk 14

Bucyrus 35, Crestline 0

Buckeye Central 44, Seneca East 28

 

Cross country

Tiffin Carnival at Hedges-Boyer Park

Boys: Colonel Crawford 5th, Seneca East 7th, Carey 17th and Wynford 42nd/42 in D-IIIA; Mohawk 21st, Carey 25th, Buckeye Central 26th/36 and Ridgedale NS in D-IIIB; Upper Sandusky 40th/46 in D-II

Girls: Mohawk 20th, Seneca East 27th, Colonel Crawford 35th, Wynford 37th, Buckeye Central 41st/47 and Ridgedale NS in D-III; Upper Sandusky 19th, Carey 20th/27

 

Golf

Buckeye Central (355) 5th and Seneca East (360) 7th/14 at Old Fort Invitational at Nature Trails

 

Volleyball

Carey d. Ridgedale, 25-16, 25-14, 25-12

Colonel Crawford at South Central 10:00 AM

Upper Sandusky d. Liberty-Benton, 25-16, 25-12, 23-25, 25-20

 

 

Friday, September 5

Weather suspends completion of 3 games

Football

Wynford 61, Ridgedale 0

Carey 61, Riverdale 0

Colonel Crawford 26, Mohawk 8, 2nd half to resume today

Bucyrus 28, Crestline 0, resuming with 10+ minutes left today

Buckeye Central 36, Seneca East 28, resuming with 6+minutes left today

 

 

Thursday, September 4

Bucks take sole possession of 1st place in golf

Golf

Buckeye Central 183, Bucyrus 204 at G.C. Bucyrus

Upper Sandusky 174, Mohawk 178 at Lincoln Hills

Crestline 182, Colonel Crawford 187 at Valley View

Seneca East 165, North Baltimore 181, Wynford 207 at Clinton Heights

 

Volleyball

Buckeye Central d. Carey, 19-25, 25-19, 25-9, 25-18

Upper Sandusky d. Bucyrus, 25-9, 25-4, 25-9

Wynford d. Crestline, 25-9, 25-17, 25-12

Mohawk d. Seneca East, 25-12, 25-6, 25-17

 

 

Wednesday, September 3

Upper, Carey win N10 golf matches

Golf

Upper Sandusky 165, Bucyrus 194 at Lincoln Hills

Carey 178, Ridgedale 187 at Hickory Grove

 

Volleyball

Colonel Crawford d. Ridgedale, 25-23, 25-16, 25-23

 

Tuesday, September 2

Wynford gives Mohawk 1st N10 volleyball loss

Volleyball

Buckeye Central d. Ridgedale, 25-7, 25-14, 25-10

Colonel Crawford d. Bucyrus, 25-13, 25-21, 25-15

Carey d. Crestline, 25-5, 25-3, 25-3

Wynford d. Mohawk, 21-25, 26-28, 25-18, 25-17, 15-13

Upper Sandusky d. Seneca East, 25-2, 25-9, 25-10

 

Golf

Colonel Crawford 189, Ridgedale 191 at Valley View

Mohawk 174, Seneca East 187 at Lincoln Hills

Buckeye Central 164, Carey 175 at Cranberry

Crestline 193, Wynford 193 at G.C. Bucyrus

 

Cross country

Wynford Invitational

Boys: 1. Seneca East 37, 2. Bucyrus 79, 3. Carey 88, 4. Ashland Crestview 101, 5. North Union 144, 6. Buckeye Central 194, 7. Wynford 200, 8. Lucas 201, 9. Upper Sandusky 204, 10. Crestline 241, Ridgedale NS.

Girls: 1. North Union 60, 2. Seneca East 65, 3. Tiffin Calvert 89, 4. Bucyrus 98, 5. Carey 113, 6. Upper Sandusky 143, 7. Wynford 162, 8. Buckeye Central 172, 9. Ashland Crestview 206, Crestline NS, Ridgedale NS.

 

 

Saturday, August 30

Buckeye Central wins Redskin Invitational

Golf

Bucyrus at Bellevue Invitational (Sleepy Hollow) 10:00 AM

 

Cross country

Boys: Colonel Crawford 1st, Bucyrus 8th, Buckeye Central 14th, Wynford 17th, Upper Sandusky 19th, Crestline 21st and Ridgedale NS/23; Girls: Bucyrus 9th, Colonel Crawford 11th, Upper Sandusky 14th, Wynford 16th, Buckeye Central 17th, Crestline NS and Ridgedale NS/20 at Elks Invite at Bucyrus fairgrounds

Boys: Carey 7th and Mohawk 16th/21; Girls: Mohawk 2nd and Carey 11th/15 at Columus Grove Invitational

 

Volleyball

Redskin Invitational at St. Henry

Buckeye Central d. Findlay, 25-23, 21-25, 25-18

Buckeye Central d. Kettering Fairmont, 25-11, 25-17

Buckeye Central d. St. Henry, 25-21, 25-21

 

Friday, August 29

Carey, BC, CC win season openers

Golf

Mohawk (359) 5th/9 at Tyger Inviational at Twin Lakes

 

Football

Buckeye Central 39, New London 8

Galion 29, Bucyrus 22

Carey 35, Upper Sandusky 14

Colonel Crawford 51, Mount Gilead 24

Northmor 53, Crestline 12

Pleasant 48, Mohawk 6

South Central 39, Seneca 24

Liberty-Benton 28, Wynford 6

 

 

Thursday, August 28

Warriors stay unbeaten in N10 golf, volleyball

Golf

Mohawk 174, Wynford 221 at G.C. Bucyrus

Buckeye Central 178, Ridgedale 182 at Hickory Grove

Bucyrus 198, Colonel Crawford 199 at Valley View

Carey 176, Crestline 202 at Bob's Country Side

 

Football

Elgin 34, Ridgedale 0

 

Volleyball

Seneca East d. Colonel Crawford, 25-22, 25-20, 15-25, 25-23

Carey d. Wynford, 25-16, 25-21, 22-25, 25-15

Mohawk d. Bucyrus, 25-7, 25-19, 25-16

Upper d. Buckeye Central, 25-21, 23-25, 25-18, 25-22

 

 

Thursday, August 28

Warriors stay unbeaten in N10 golf, volleyball

Golf

Mohawk 174, Wynford 221 at G.C. Bucyrus

Buckeye Central 178, Ridgedale 182 at Hickory Grove

Bucyrus 198, Colonel Crawford 199 at Valley View

Carey 176, Crestline 202 at Bob's Country Side

 

Football

Elgin 34, Ridgedale 0

 

Volleyball

Seneca East d. Colonel Crawford, 25-22, 25-20, 15-25, 25-23

Carey d. Wynford, 25-16, 25-21, 22-25, 25-15

Mohawk d. Bucyrus, 25-7, 25-19, 25-16

Upper d. Buckeye Central, 25-21, 23-25, 25-18, 25-22

 

 

Wednesday, August 27

Upper Sandusky edges Seneca East

Golf

Upper Sandusky 172, Seneca East 176 at Lincoln Hills

 

 

Tuesday, August 26

5 N10 volleyball teams improve to 2-0

Golf

Wynford 196, Riverdale 243 at G.C. Bucyrus

 

Cross country

Buckeye Central and Crestline at Plymouth Invitational (Fate Park) 5:00 PM

 

Volleyball

Wynford d. Colonel Crawford, 25-17, 25-11, 25-18

Buckeye Central d. Crestline, 25-6, 25-12, 25-13

Mohawk d. Carey, 25-19, 26-24, 25-18

Upper Sandusky d. Ridgedale, 25-9, 25-10, 25-10

Bucyrus d. Seneca East, 14-25, 25-23, 20-25, 25-17, 15-6

 

 

Monday, August 25

Ridgedale, Buckeye, Mohawk all 3-0 in N10

Golf

Ridgedale 190, Crestline 199 at Valley View

Buckeye Central 158, Upper Sandusky 163 at Cranberry Hills

Mohawk 164, Bucyrus 187 at G.C. Bucyrus

Seneca East 169, Colonel Crawford 190 at Clinton Heights

Carey 173, Wynford 201 at Bobís Country Side

 

 

Saturday, August 23

Host Eagles boys win Early Bird Invitational

Cross country

Early Bird Invitational at Colonel Crawford

Boys: 1. Colonel Crawford 33, 2. Westerville Central 59, 3. Carey 104, 4. Plymouth 137, 5. Bucyrus 159, 6. Cardington-Lincoln 164, 7. Northmor 176, 8. Lucas 225, 9. Western Reserve 234, 10. Upper Sandusky 237, 11. Buckeye Central 271, 12. Crestline 311, 13. Mansfield Senior 329, 14. Clear Fork 375, Ridgedale NS.

Girls: 1. Northmor 48, 2. Bucyrus 109, 3. Western Reserve 111, 4. Carey 116, 5. Colonel Crawford 118, 6. Buckeye Central 119, 7. Upper Sandusky 156, 8. Cardington-Lincoln 178, 9. Plymouth 184, 10. Mansfield Senior 249, Crestline NS, Ridgedale NS.

 

Boys: Seneca East 2nd, Mohawk 14th and Wynford 16th/19; Girls: Mohawk 2nd, Seneca East 6th and Wynford 11th/16 at Tiger Classic at Seneca East

 

Golf

Ridgedale (346) 6th/10 at Mount Gilead Invitational

 

Volleyball

Upper Sandusky d. Tiffin Columbian, 25-11, 25-11, 25-8

Wynford d. Shelby, 16-25, 25-22, 25-23, 25-21

New Riegel d. Colonel Crawford, 25-22, 25-8, 25-18

Riverdale d. Bucyrus, 25-20, 25-18, 27-25

 

 

Thursday, August 21

Northern 10 volleyball play begins

Golf

Upper Sandusky 172, Colonel Crawford 185, Bucyrus 219 (non-league) at Bucyrus (G.C. Bucyrus)

Wynford vs. Plymouth 4:30 PM

 

Volleyball

Upper Sandusky d. Carey, 25-17, 25-12, 25-10

Wynford d. Ridgedale, 25-18, 25-10, 25-13

Bucyrus d. Crestline, 25-14, 25-15, 25-17

Buckeye Central d. Seneca East, 25-9, 25-14, 25-9

Mohawk d. Colonel Crawford, 25-7, 25-13, 25-11

 

 

Wednesday, August 20

Carey 2nd in non-conference tri-match

Golf

Fostoria St. Wendelin 173, Carey 177, Arcadia 186 at Loudon Meadows

Ridgedale 181, Mount Gilead 183, Cardington-Lincoln 230 at Hickory Grove

 

 

Tuesday, August 19

Bucyrus leads N10 teams in Icebreaker Invite

Golf

Mohawk 187, Carey 193 at Lincoln Hills

Colonel Crawford 199, Wynford 217 at Valley View

Buckeye Central 196, Crestline 213 at Valley View

Ridgedale 181, Upper 183 at Hickory Grove

Seneca East 166, Bucyrus 182 at Clinton Heights

 

Cross country

Boys: Bucyrus 7th, Carey 8th, Wynford 12th and Upper 13th/15; Girls: Bucyrus 8th, Wynford 10th, Carey 12th and Upper Sandusky 13th/14 at Icebreaker Invivational at Upper Harrison Smith Park

 

Volleyball

Northmor d. Bucyrus, 25-10, 25-10, 25-18

Carey d. Riverdale, 26-24, 25-14, 25-13

Delaware Christian d. Ridgedale, 26-24, 25-21, 25-16

Wynford d. River Valley, 25-23, 25-8, 26-24

Mohawk d. Gibsonburg, 25-12, 25-19, 18-25, 25-10

 

 

Monday, August 18

Bucks, Bulldogs open cross country season

 

Golf

Buckeye Central 159, Seneca East 166 at Cranberry Hills

Mohawk 177, Colonel Crawford 194 at Lincoln Hills

Ridgedale 189 Wynford 219 at The Golf Club of Bucyrus

Bucyrus 199, Crestline 209 at Valley View

 

Cross country

Boys: Buckeye Central 9th and Crestline 10th/11; Girls: Buckeye Central 6th/7 at Northmor Invitational

Ridgedale at Elgin 5:00 PM

 

Volleyball

Riverdale d. Colonel Crawford, 25-22, 25-21, 25-20

Lucas d. Cresltine, 25-9, 25-9, 22-25, 25-12

New London d. Seneca East, 26-24, 25-20, 10-25, 26-24

 

 

Saturday, August 16

McComb tops Upper in battle of state qualifiers

 

Volleyball

Carey d. North Baltimore, 25-14, 25-8

Carey d. Fostoria St. Wendelin, 25-11, 25-16

Arlington d. Wynford, 25-18, 25-18, 25-12

Elgin d. Colonel Crawford, 25-11, 25-10, 25-18

Mansfield Christian d. Seneca East, 25-22, 20-25, 25-19

Seneca East d. Plymouth, 25-22, 25-19

McComb d. Upper Sandusky, 26-28, 25-22, 25-23, 25-16

Ashland Crestview d. Bucyrus, 24-26, 25-12, 25-14, 25-21

 

 

Friday, August 15

Mohawk runner-up in Lakota Invitational

Golf

Mohawk (337) 2nd, Seneca East (358) 5th, Carey (374) 9th and Crestline (399) 13th/16 at Lakota Invite at Loudon Meadows

Upper (3rd, 359) and Buckeye Central (4th/8, 370) at Willard Invitational at Willard GC

 

 

Thursday, August 14

Ridgedale 2nd, BC 3rd in Tiger Invitational

Golf

Tiger Invitational hosted by Seneca East at Clinton Heights

1. Hopewell-Loudon 327, 2. Ridgedale 359, 3. Buckeye Central 344, 4. Tiffin Columbian 347, 5. Seneca East 348, 6. Van Buren, 351, 7. Mohawk 355, 8. Lakota 360, 9. New Riegel 373; 10. Old Fort 373, 11. Bellevue 378, 12. Tiffin Calvert 381, 13. Fostoria 385, 14. North Baltimore 385, 15. Fremont St. Joseph 397, 16. Crestline 399, 17. Wynford 401, 18. Elmwood 419, 19. Seneca East JV 428, 20. Riverdale, 478.

Upper Sandusky 172, Carey 192 at Lincoln Hills

 

 

Wednesday, August 13

Carey golf wins tri-match

Golf

Carey 185, North Baltimore 188, Otsego 220 at Birch Run

Upper Sandusky 179, Riverdale 224 at Sycamore Springs

Buckeye Central 422 (17th/20) at Port Clinton Classic at CIC

Colonel Crawford 200, Galion 205 at Galion CC

 

 

Tuesday, August 12

Warriors take 2nd in Stockader Shootout

Golf

Kenton 165, Upper Sandusky 183 at Memorial Park

Carey (385) 9th of 17 teams at Colonial Golfers' Club Invitational

Mohawk (344) 2nd of 10 teams at Stockader Shootout at Nature Trails

Ridgedale (184) 1st/4 at Northmor (Pine Lakes)

Fredericktown 180, Crestline 211 at Chapel Hill

Bucyrus at North Union Invitational (Glenross)

Colonel Crawford vs. Plymouth

 

 

Monday, August 11

Mohawk wins Bucyrus Elks Invitational

Golf

Elks Invitational hosted by Bucyrus at River Oaks

1. Mohawk 351, 2. Upper Sandusky 352, 3. Lexington 367, 4. Bellevue 370, 5. Seneca East 370, 6. Bucyrus 386, 7. Colonel Crawford 394, 8. Wynford 419, 9. Northmor 437, Crestline NS.

 

Ridgedale (401) 4th/4 at Marion County meet (Kings Mill) 9:00 AM

 

 

Friday, August 8

Buckeye Central wins non-conference match

Golf

Buckeye Central 177, Colonel Crawford 189 (non-conference) at Valley View

Carey 189, Riverdale 275 at Sycamore Springs

 

 

Thursday, August 7

Wynford defeats Northmor in non-league match

Golf

Seneca East 163, Fostoria 193 at Clinton Heights

Wynford 199, Northmor 219

Mohawk (366) 3rd and Buckeye Central (378) 5th/7 at New London Invitational (Millstone)

Crestline 198, Mansfield Christian 198 at Possum Run

Ridgedale at Darby Creek Fairbanks Invitational

 

 

Wednesay, August 6

Seneca East wins season-opening tri-match

Golf

Seneca East 170, Colonel Crawford 182, Mansfield Christian 192 at Possum Run

Upper (372) 5th and Bucyrus (382) 6th/7 at Galion Invitational (Galion CC)

Buckeye Central at Mapleton Invitational at Brookside